Cortary Harth Garu

Pełen zakres e-marketingu

Nasza oferta

Opublikuj artykuł

W skrócie: content marketing poza zaprezentowaniem produktu w naturalny sposób, oferuje silne linki odsyłające do strony klienta, co przekłada się na pozycję w wyszukiwarkach takich jak Google.

Rys historyczny: Ważną rolę w budowie jak i wzmacnianiu pozycji firmy, marki, produktu czy osoby, odgrywają treści publikowane w sieci. W przeszłości podstawową forma komunikacji tekstowej w Internecie z potencjalnymi klientami były informacje prasowe. Wraz ze wzrostem konkurencji dobry PR i marketing bazuje na wartościowych treściach. Content marketing pomaga zdobyć zaufanie potencjalnych klientów, edukować konsumentów i dzielić się swoją wiedzą w taki sposób by zyskać przewagę nad konkurencją. Proponujemy publikację artykułów sponsorowanych w takiej formie jak: artykuły eksperckie, poradniki, wywiady, opisy produktów wraz z filmami wideo i infografikami. Jeśli nie posiadasz pomysłu, ani czasu na napisanie artykułu, nasi redaktorzy chętnie opracują dla Ciebie odpowiedni materiał zgodny z wytycznymi i zoptymalizowany pod SEO.

Podnieś pozycję swojej strony

Współcześnie, działania w zakresie SEO/SEM mające na celu wypromowanie serwisu lub produktu i zaprezentowanie ich wysoko w wynikach wyszukiwania, bazują przede wszystkim na wartościowych treściach. Publikacja wartościowych tekstów SEO z linkami do własnej strony internetowej bądź stron swoich klientów to pierwszy krok ku wysokim pozycjom w wynikach wyszukiwania Google.

Inne formy reklamy

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klientów. Dlatego też chętnie wyjdziemy poza wyżej wymienione formy reklamy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nietypowymi formami reklamy – prosimy o kontakt, a na pewno wspólnie opracujemy rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.